منچ
درباره

بازی منچ

چند نفره

منچ یکی از پرطرفدارترین بازی ها در اپلیکیشن سوبرا است. در همه ساعات شبانه روز هزاران نفر از گروه های سنی مختلف در سوبرا در حال انجام این بازی خاطره انگیز هستند.

قوانین بازی

این بازی می‌تواند توسط ۲، ۳ و یا ۴ بازیکن انجام شود. هر بازیکن ۴ مهره خواهد داشت که در ابتدا خارج از بازی هستند. بازیکنان بایستی با آوردن تاس ۶ مهره‌های خود را وارد بازی کرده و سپس به خانه های انتهای بازی برسانند. بازیکنی که زودتر از سایرین موفق شود همه مهره ها را وارد خانه خود کند برنده بازی خواهد بود. هر بازیکن در نوبت خود تاس می اندازد و سپس به اندازه عدد تاس یکی از مهره های خود را در صفحه بازی و در جهت عقربه های ساعت حرکت می دهد.

تاس ۶ در بازی منچ اهمیت زیادی دارد. بازیکنی که تاس ۶ بیاورد به عنوان جایزه یک بار دیگر می تواند تاس بیاندازد و به این ترتیب از بازیکنان دیگر پیشی بگیرد و زودتر به خانه نهایی خود برسد. اگر تاس جایزه نیز ۶ باشد مجدد می تواند تاس بیاندازد و بنابراین ممکن است یک بازیکنان خوش شانس با ۶ های متوالی چندین بار تاس بیاندازد که البته احتمال وقوع ۶ های متوالی در بازی کم است اما بعید نیست. همچنین اگر بازیکن مهره ای خارج از بازی داشته باشد با آوردن تاس ۶ می تواند مهره را وارد بازی کند و این ویژگی اهمیت تاس ۶ را بیشتر می کند.

در یک خانه از صفحه بازی نمی توان دو مهره از یک رنگ قرار داد. اما در صورتی که یک بازیکن مهره خود را در خانه ای قرار دهد که مهره ای از حریف در آن قرار داد، آن مهره از حریف از بازی خارج می شود و بایستی مجددا از نو و با آوردن تاس ۶ وارد بازی شود. از این نظر بازی منچ یک بازی پر زد و خورد است!

قابلیت های منچ آنلاین در سوبرا:
  • امکان ساخت اتاق و انتخاب هم بازی
  • بازی در حالت های ۲ تا ۴ نفره
  • چت حین بازی
  • مکالمه صوتی حین بازی
  • رقابت و رده بندی هفتگی
  • لیست دوستان، پیام خصوصی، دعوت به بازی و بسیاری امکانات دیگر
بازی منچ

همین حالا بازی کنید

direct-apk-download