بازی دومینو
درباره

بازی دومینو

دو نفره

‫بازی دومینو با ۲۸ مهره که به هر کدام از آنها یک دومینو می گوییم انجام می شود. هر دومینو دو نیمه دارد که روی هر نیمه آن از صفر تا ۶ نقطه قرار می گیرد. در واقع هر دومینو از کنار هم قرار گرفتن دو وجه از یک تاس بازی ساخته می شود.

هدف بازی قرار دادن دومینوها در یک صف در کنار یکدیگر است به گونه ای که هر دومینو با دومینوی مجاور وجه مشترک یعنی نیمه های با تعداد نقطه یکسان داشته باشند.

فقط به ابتدا و انتهای صف می توان دومینو اضافه کرد، بنابراین بازیکن تنها می تواند دومینویی بازی کند که یکی از نیمه های آن با نیمه های ابتدا و انتهای صف هم عدد باشد.

در ابتدای بازی به هر نفر ۷ دومینو داده می شود و ۱۴ دومینوی دیگر به پشت در کنار زمین قرار می گیرند که به آنها بانک می گوییم.

در صورتی که یک بازیکن دومینوی مجاز برای بازی نداشته باشد بایستی به بانک مراجعه کند و آنقدر از بانک برداشت کند تا دومینوی مجاز برای بازی داشته باشد. (در حالت بدون بانک بازیکنی بایستی با اعلام پاس نوبت را به حریف واگذار کند)

بازیکنی که زودتر بتواند دومینوهای خود را تمام کند برنده این مرحله است و بازنده به اندازه مجموع اعداد روی دومینوهای خود امتیاز منفی دریافت می کند.

در ابتدای بازی یک سقف جریمه هدف تعیین می شود و بازیکنی که میزان امتیاز منفی او از جریمه هدف بیشتر شود بازنده بازی خواهد بود.

قابلیت های دومینو آنلاین در سوبرا:
  • امکان ساخت اتاق و انتخاب هم بازی
  • بازی در حالت های با بانک و بدون بانک
  • بازی در حالت های ۱۰۰ امتیازی و ۲۰۰ امتیازی
  • چت و مکالمه صوتی حین بازی
  • رقابت و رده بندی هفتگی
  • لیست دوستان، پیام خصوصی، دعوت به بازی و بسیاری امکانات دیگر
بازی دومینو

همین حالا بازی کنید

direct-apk-download